Sabakowie
Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych
Imię
Nazwisko
[Szukanie zaawansowane]
[Lista Nazwisk]
Strona główna
Szukaj
Zaloguj
Znajdź
Nazwiska
Szukaj
Szukaj rodzinę
Miejsca
Daty
Kalendarz
Cmentarze
Zakładki
Media
Dokumenty
Zdjęcia
Filmy
Nagrania
Historie
Nagrobki
Akta nar. sl. zg. inne
Fotoprofile
Narodziny p. Lat.
Sluby p. Lat.
Zgony p. Lat.
Albumy
Wszystkie media
Info
Co nowego
Niewyjaśnione zagadki
Raporty
Statystyki
Drzewa
Gałązie
Notatki
Źródła
Repozytoria
Testy DNA
Kontakt
Szukaj
|
Szukanie zaawansowane
|
Szukaj rodzinę
|
Imię:
Nazwisko:
ID:
Drukuj
Dodaj zakładki
Marcin Koza
Osoba
Związek
Przodkowie
Potomkowie
Pokrewieństwo
Linia czasu
GEDCOM
Sugestie
Pokolenia:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standartowe
|
Kompaktowe
|
Tekst
|
Pokolenia
|
PDF
(
= Diagram potomków do tego miejsca,
= Rozszerzanie,
= Składanie)
Rozwiń wszystko
|
Złóż wszystko
1
Marcin Koza
[1]
Ewa
2
Zofia Koza
[1.1]
ur. 21 kwie. 1757
Adalbertus Skorupa
ur. 16 kwie. 1759 zm. 26 maj 1807
3
Agata Skorupa
[1.1.1]
ur. 4 luty 1781 zm. 5 mar. 1796
3
Walenty Skorupa
[1.1.2]
ur. 12 luty 1783 zm. 13 paź. 1846
Julianna Kosut
ur. 25 maj 1790 zm. 20 maj 1837
4
Benedykt Józef Skorupa
[1.1.2.1]
ur. 19 mar. 1811 zm. 2 czer. 1811
4
Marianna Skorupa
[1.1.2.2]
ur. 19 sier. 1809 zm. 10 sty. 1891
Jan Plichta
ur. 1808
5
Julianna Plichta
[1.1.2.2.1]
ur. 23 maj 1831 zm. 29 mar. 1855 [
=>
]
Dionizy Świeczka
ur. 10 paź. 1804 zm. 18 sier. 1881
5
Mateusz Świeczka
[1.1.2.2.2]
ur. 21 wrz. 1833 zm. 15 kwie. 1834
5
Franciszek Świeczka
[1.1.2.2.3]
ur. 28 sty. 1835 zm. 21 sier. 1861 [
=>
]
5
Józef Świeczka
[1.1.2.2.4]
ur. 25 mar. 1837 zm. 17 kwie. 1837
5
Magdalena Świeczka
[1.1.2.2.5]
ur. 12 maj 1838 [
=>
]
5
Katarzyna Świeczka
[1.1.2.2.6]
ur. 14 list. 1840 zm. 9 czer. 1917 [
=>
]
5
Wincenty Świeczka
[1.1.2.2.7]
ur. 7 kwie. 1843 zm. 3 sty. 1914 [
=>
]
5
Jan Świeczka
[1.1.2.2.8]
ur. 6 lip. 1845 zm. 21 gru. 1918 [
=>
]
5
Martyna Świeczka
[1.1.2.2.9]
ur. 10 mar. 1848 [
=>
]
5
Zuzanna Świeczka
[1.1.2.2.10]
ur. 7 sier. 1851 [
=>
]
4
Ignacy Piotr Skorupa
[1.1.2.3]
ur. 29 lip. 1812 zm. 10 wrz. 1812
4
Piotr Paweł Skorupa
[1.1.2.4]
ur. 3 czer. 1814 zm. 27 czer. 1814
4
Jan Feliks Skorupa
[1.1.2.5]
ur. 3 czer. 1814 zm. 29 czer. 1814
4
Krystyna Skorupa
[1.1.2.6]
ur. 23 lip. 1815 zm. 13 paź. 1897
Walenty Bogusz
ur. 13 luty 1809 zm. 29 sty. 1850
5
Karol Bogusz
[1.1.2.6.1]
ur. 3 list. 1838 zm. 10 maj 1839
5
Józefa Bogusz
[1.1.2.6.2]
ur. 22 czer. 1840
5
Wojciech Bogusz
[1.1.2.6.3]
ur. 8 kwie. 1843 zm. 26 lip. 1848
5
Helena Bogusz
[1.1.2.6.4]
ur. 22 luty 1848 zm. 30 list. 1908 [
=>
]
Kajetan Ositek
ur. 1831
5
Jadwiga Ositek
[1.1.2.6.5]
ur. 22 wrz. 1851
5
Zofia Ositek
[1.1.2.6.6]
ur. 15 maj 1853 [
=>
]
5
Karol Ositek
[1.1.2.6.7]
ur. 4 list. 1856 [
=>
]
4
Ambroży Mikołaj Skorupa
[1.1.2.7]
ur. 7 gru. 1817 zm. 30 mar. 1867
Salomea Gertruda Szafrańska
ur. 14 list. 1819
5
Agnieszka Skorupa
[1.1.2.7.1]
ur. 19 sty. 1841 zm. 29 kwie. 1903 [
=>
]
5
Marcin Skorupa
[1.1.2.7.2]
ur. 12 list. 1842 zm. 3 list. 1844
5
Marianna Skorupa
[1.1.2.7.3]
ur. 12 sier. 1845 zm. 3 luty 1847
5
Marianna Skorupa
[1.1.2.7.4]
ur. 6 gru. 1847 zm. 15 gru. 1847
5
Marianna Skorupa
[1.1.2.7.5]
ur. 1 luty 1849 zm. 26 maj 1850
5
Weronika Skorupa
[1.1.2.7.6]
ur. 11 kwie. 1851 zm. 11 kwie. 1851
5
Wojciech Skorupa
[1.1.2.7.7]
ur. 22 kwie. 1852 zm. 30 sty. 1929 [
=>
]
5
Katarzyna Skorupa
[1.1.2.7.8]
ur. 21 paź. 1856 zm. 6 list. 1924 [
=>
]
5
Piotr Skorupa
[1.1.2.7.9]
ur. 15 maj 1859 zm. 7 mar. 1861
5
Mikołaj Skorupa
[1.1.2.7.10]
ur. 5 gru. 1863 zm. 11 luty 1867
4
Tekla Krystyna Skorupa
[1.1.2.8]
ur. 9 sier. 1820 zm. 5 sty. 1827
4
Kunegunda Skorupa
[1.1.2.9]
ur. 26 luty 1823
Walenty Kaliński
ur. 1826
5
Magdalena Kalińska
[1.1.2.9.1]
ur. 16 maj 1851
5
Marcin Kaliński
[1.1.2.9.2]
ur. 7 list. 1852
5
Franciszka Kalińska
[1.1.2.9.3]
ur. 1855 [
=>
]
5
Józef Koleński
[1.1.2.9.4]
ur. 1858 [
=>
]
5
Piotr Kaliński
[1.1.2.9.5]
ur. 1861 [
=>
]
5
Jakub Kaliński
[1.1.2.9.6]
ur. 1867 [
=>
]
4
Klemens Skorupa
[1.1.2.10]
ur. 27 list. 1825 zm. 1 sty. 1827
4
Tekla Skorupa
[1.1.2.11]
ur. 6 lip. 1829 zm. 24 sier. 1830
4
Mateusz Skorupa
[1.1.2.12]
ur. 29 paź. 1831 zm. 18 wrz. 1832
4
Karolina Skorupa
[1.1.2.13]
ur. 29 paź. 1831
4
Katarzyna Skorupa
[1.1.2.14]
ur. 24 list. 1835 zm. 17 paź. 1836
3
Magdalena Skorupa
[1.1.3]
ur. 27 maj 1785 zm. 17 luty 1822
Urban Świątek
ur. 24 maj 1789 zm. 19 gru. 1843
4
Romuald Świątek
[1.1.3.1]
ur. 24 mar. 1810 zm. 4 kwie. 1810
4
Maciej ildefons Świątek
[1.1.3.2]
ur. 22 luty 1811 zm. 6 mar. 1811
4
Marianna Józefa Świątek
[1.1.3.3]
ur. 16 mar. 1812 zm. 28 sty. 1815
4
Jan Bonifacy Świątek
[1.1.3.4]
ur. 23 czer. 1815 zm. 26 luty 1901
Franciszka Płatek
ur. 1823 zm. 9 maj 1888
5
Magdalena Świątek
[1.1.3.4.1]
ur. 23 czer. 1843 zm. 5 paź. 1907 [
=>
]
5
Andrzej Świątek
[1.1.3.4.2]
ur. 26 list. 1845 zm. 2 luty 1847
5
Kajetan Świątek
[1.1.3.4.3]
ur. 6 sier. 1848 [
=>
]
5
Wincenty Świątek
[1.1.3.4.4]
ur. 6 lip. 1851 zm. 19 sty. 1855
5
Piotr Świątek
[1.1.3.4.5]
ur. 16 sier. 1857 zm. 15 luty 1925 [
=>
]
+
Katarzyna Dzięcioł
ur. 10 luty 1849 zm. 25 paź. 1916
4
Eleonora Apolonia Świątek
[1.1.3.5]
ur. 18 luty 1818 zm. 15 lip. 1857
Kajetan Wawrzyniec Kowalski
ur. 11 sier. 1818 zm. 6 sty. 1873
5
Andrzej Kowalski
[1.1.3.5.1]
ur. 26 list. 1842 [
=>
]
5
Franciszka Kowalska
[1.1.3.5.2]
ur. 28 luty 1845 zm. 28 luty 1914 [
=>
]
5
Piotr Kowalski
[1.1.3.5.3]
ur. 29 sty. 1848 zm. 18 wrz. 1856
5
Marianna Kowalska
[1.1.3.5.4]
ur. 17 paź. 1850 zm. 11 czer. 1860
5
Wawrzyniec Kowalski
[1.1.3.5.5]
ur. 16 sier. 1853
3
Julian Skorupa
[1.1.4]
ur. 16 mar. 1788
3
Wiktoria Skorupa
[1.1.5]
ur. 26 sty. 1790
3
Monika Skorupa
[1.1.6]
ur. 4 maj 1792 zm. 13 wrz. 1794
3
Marianna Skorupa
[1.1.7]
ur. 5 paź. 1794 zm. 10 paź. 1794
3
Łucja Skorupa
[1.1.8]
ur. 15 gru. 1795 zm. 19 gru. 1795
3
Karol Skorupa
[1.1.9]
ur. 6 list. 1797 zm. 7 lip. 1800
2
Tomasz Koza
[1.2]
ur. 9 gru. 1759
Wiktoria Gielo
ur. 18 kwie. 1768 zm. 2 maj 1830
3
Agnieszka Koza
[1.2.1]
ur. 19 sty. 1789
Augustyn Reda
ur. 3 sier. 1789 zm. 9 paź. 1831
4
Ewa Reda
[1.2.1.1]
ur. 24 gru. 1807 zm. 9 paź. 1831
5
Marianna Skorupa
[1.2.1.1.1]
ur. 7 gru. 1826
5
Józef Skorupa
[1.2.1.1.2]
ur. 14 mar. 1829
Erazm Skorupa
ur. 1807
5
Marianna Skorupa
[1.2.1.1.3]
ur. 7 gru. 1826
5
Józef Skorupa
[1.2.1.1.4]
ur. 14 mar. 1829
4
Stanisław Marek Reda
[1.2.1.2]
ur. 4 maj 1811 zm. 17 sier. 1812
4
Józefa Julianna Reda
[1.2.1.3]
ur. 24 czer. 1813 zm. 15 paź. 1831
4
Marcin Zachariasz Reda
[1.2.1.4]
ur. 8 list. 1815 zm. 22 luty 1816
4
Franciszka Ewa Reda
[1.2.1.5]
ur. 2 sty. 1817 zm. 29 maj 1838
Walenty Jan Gajowniczek
ur. 6 luty 1815 zm. 17 kwie. 1872
5
Jakub Gajowniczek
[1.2.1.5.1]
ur. 13 lip. 1836 zm. 24 wrz. 1842
4
Katarzyna Reda
[1.2.1.6]
ur. 28 mar. 1819 zm. 3 sty. 1853
Ignacy Błażej Pazura
ur. 2 luty 1817 zm. 14 sty. 1886
5
Ewa Pazura
[1.2.1.6.1]
ur. 18 gru. 1837 [
=>
]
5
Elżbieta Pazura
[1.2.1.6.2]
ur. 4 lip. 1840 [
=>
]
5
Teofila Pazura
[1.2.1.6.3]
ur. 5 mar. 1847 [
=>
]
5
Aleksy Pazura
[1.2.1.6.4]
ur. 13 lip. 1849 zm. 10 luty 1856
5
Karol Pazura
[1.2.1.6.5]
ur. 26 paź. 1851 zm. 16 sier. 1853
4
Małgorzata Antonina Reda
[1.2.1.7]
ur. 5 czer. 1821
+
Wincenty Franciszek Rechnio
ur. 7 kwie. 1819
4
Jacek Reda
[1.2.1.8]
ur. 15 sier. 1823 zm. 25 sier. 1826
4
Marianna Reda
[1.2.1.9]
ur. 29 czer. 1825 zm. 26 czer. 1826
3
Kunegunda Koza
[1.2.2]
ur. 1 sier. 1790 zm. 26 paź. 1790
3
Franciszek Koza
[1.2.3]
ur. 12 wrz. 1791
3
Stanisław Koza
[1.2.4]
ur. 21 list. 1793 zm. 29 list. 1793
3
Karolina Koza
[1.2.5]
ur. 1 list. 1794 zm. 10 list. 1794
3
Franciszek Koza
[1.2.6]
ur. 10 paź. 1797
Małgorzata Płatek
ur. 13 lip. 1802 zm. 25 gru. 1856
4
Adam Tomasz Koza
[1.2.6.1]
ur. 22 gru. 1819
Marianna Sadowska
ur. 18 sty. 1823 zm. 1 paź. 1884
5
Agnieszka Kozłowska
[1.2.6.1.1]
ur. 16 wrz. 1843
5
Andrzej Koza
[1.2.6.1.2]
ur. 1 luty 1845
5
Wawrzyniec Kozłowski
[1.2.6.1.3]
ur. 7 sier. 1847
5
Katarzyna Koza
[1.2.6.1.4]
ur. 20 paź. 1849 [
=>
]
5
Teofila Koza
[1.2.6.1.5]
ur. 27 mar. 1852
5
Filip Kozłowski
[1.2.6.1.6]
ur. 16 sier. 1854 [
=>
]
5
Julianna Koza
[1.2.6.1.7]
ur. 29 kwie. 1857
5
Stanisław Koza
[1.2.6.1.8]
ur. 1 maj 1859
5
Tomasz Koza
[1.2.6.1.9]
ur. 22 gru. 1860
5
Franciszek Koza
[1.2.6.1.10]
ur. 28 mar. 1862
5
Jan Koza (Kozłowski)
[1.2.6.1.11]
ur. 18 maj 1864 [
=>
]
4
Ewa Anastazja Koza
[1.2.6.2]
ur. 22 gru. 1819
4
Aolonia Koza
[1.2.6.3]
ur. 10 luty 1822
4
Wojciech Koza
[1.2.6.4]
ur. 31 mar. 1824
4
Grzegorz Koza
[1.2.6.5]
ur. 11 mar. 1827
4
Rozalia Koza
[1.2.6.6]
ur. 19 sier. 1829
4
Karolina Koza
[1.2.6.7]
ur. 27 paź. 1831
4
Marianna Koza
[1.2.6.8]
ur. 27 wrz. 1837
4
Filip Koza
[1.2.6.9]
ur. 18 sier. 1840
3
Katarzyna Koza
[1.2.7]
ur. 5 czer. 1796 zm. 11 czer. 1796
3
Paweł Koza
[1.2.8]
ur. 11 mar. 1800
3
Scholastyka Koza
[1.2.9]
ur. 1802
Seweryn Ożarek
ur. 1793
4
Piotr Ożarek
[1.2.9.1]
ur. 31 lip. 1828 zm. 9 gru. 1828
4
Weronika Ożarek
[1.2.9.2]
ur. 11 kwie. 1833 zm. 1 sty. 1834
3
Jan Koza
[1.2.10]
ur. 8 mar. 1804
3
Marianna Koza
[1.2.11]
ur. 2 mar. 1806
+
Mikołaj Jędrychowicz
ur. 4 gru. 1783
3
Paweł Koza
[1.2.12]
ur. 22 mar. 1808 zm. 20 czer. 1820
2
Łukasz Koza
[1.3]
Marianna Sabak
ur. 1756 zm. 12 list. 1786
3
Klemens Koza
[1.3.1]
ur. 23 list. 1786 zm. 4 sier. 1788
+
Teresa Prus
ur. 9 list. 1764