Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Teresa Gajowniczek

Teresa Gajowniczek

Kobieta 1850 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Teresa Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1850, Chyżyny (córka Walenty Gajowniczek oraz Agnieszka Reda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1825, Chyżyny (syn Kazimierz Gajowniczek oraz Agnieszka Jaworska).

    Walenty poślubił(a) Agnieszka Reda 7 luty 1848, Latowicz. Agnieszka (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin; zgon 12 czer. 1880, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta); zgon 12 czer. 1880, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 1. Teresa Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1850, Chyżyny.
    2. Teresa Gajowniczek urodzony(a) 20 wrz. 1853, Chyżyny.
    3. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 sier. 1857, Chyżyny.
    4. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1860, Chyżyny.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 17 sty. 1864, Chyżyny.
    6. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 5 mar. 1867, Chyżyny.
    7. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 27 list. 1870, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny (syn Wincenty Gajowniczek oraz Rozalia Kaimek).

    Kazimierz poślubił(a) Agnieszka Jaworska 29 luty 1824, Latowicz. Agnieszka (córka Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak) urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny (córka Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak).
    Dzieci:
    1. 2. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1825, Chyżyny.
    2. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 7 mar. 1827, Chyżyny.
    3. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1830, Chyżyny.
    4. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1833, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 12 sty. 1835, Chyżyny.
    6. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1838, Chyżyny.
    7. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 5 wrz. 1840, Chyżyny.

  3. 6.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio); zgon 29 mar. 1856, Strachomin.

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin; zgon 23 luty 1814, Strachomin.
    2. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin; zgon 23 kwie. 1888, Chyżyny.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin; zgon 1 list. 1867, Transbór.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin; zgon 4 maj 1897, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin; zgon 18 kwie. 1884, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin; zgon 25 mar. 1881, Strachomin.
    8. 3. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin; zgon 12 czer. 1880, Chyżyny.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin; zgon 6 gru. 1903, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Wincenty poślubił(a) Rozalia Kaimek 30 sty. 1785, Latowicz. Rozalia (córka Jakub Kaimek oraz Zofia) urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny (córka Jakub Kaimek oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 21 12 1785, Chyżyny.
    2. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny.
    4. 4. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 8 kwie. 1794, Chyżyny.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1797, Chyżyny.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1798, Chyżyny.
    8. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 3 wrz. 1800, Chyżyny.
    9. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1802, Chyżyny.
    10. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.
    11. Karol Gajowniczek urodzony(a) 3 list. 1806, Chyżyny.

  3. 10.  Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny (syn Franciszek Jaworski oraz Zofia); zgon 27 sty. 1834, Chyżyny.

    Antoni poślubił(a) Marianna Rybak 4 luty 1781, Latowicz. Marianna (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór; zgon 11 maj 1812, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska); zgon 11 maj 1812, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Sebastian Jaworski urodzony(a) 20 sty. 1782, Chyżyny; zgon 1 kwie. 1782, Chyżyny.
    2. Marianna Jaworska urodzony(a) 2 luty 1783, Chyżyny; zgon 9 luty 1783, Chyżyny.
    3. Jakub Jaworski urodzony(a) 25 lip. 1786, Chyżyny; zgon 17 luty 1846, Kamionka.
    4. Erazm Jaworski urodzony(a) 30 maj 1789, Chyżyny; zgon 6 kwie. 1790, Chyżyny.
    5. Mateusz Jaworski urodzony(a) 20 luty 1791, Chyżyny.
    6. Teresa Jaworska urodzony(a) 22 paź. 1793, Chyżyny; zgon 24 sty. 1799, Dębe Małe.
    7. Jan Jaworski urodzony(a) 31 maj 1796, Chyżyny; zgon 24 czer. 1815, Chyżyny.
    8. Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny; zgon 26 mar. 1876, Chyżyny.
    9. 5. Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny.

  5. 12.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 8 luty 1773, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin; zgon 23 paź. 1842, Redzyńskie.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. 6. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin; zgon 29 mar. 1856, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712 (syn N Gajowniczek); zgon 30 maj 1767, Strachomin.

    Kilian — Anna. Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek urodzony(a) 1737, Strachomin; zgon 3 maj 1807, Strachomin.
    2. Jakub Gajowniczek
    3. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 11 kwie. 1757, Strachomin.
    4. 8. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin.

  3. 18.  Jakub Kaimek urodzony(a) 1724 (syn N Kaimek); zgon 2 mar. 1783, Chyżyny.

    Jakub — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia
    Dzieci:
    1. 9. Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny.
    2. Krzysztof Kaimek urodzony(a) 21 lip. 1765, Chyżyny.
    3. Magdalena Kaimek urodzony(a) 21 lip. 1765, Chyżyny.
    4. Franciszka Kaimek urodzony(a) 9 mar. 1769, Chyżyny; zgon 31 mar. 1770, Chyżyny.

  5. 20.  Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721 (syn N Jaworski); zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.

    Franciszek — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Zofia
    Dzieci:
    1. 10. Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny; zgon 27 sty. 1834, Chyżyny.
    2. Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny; zgon 21 gru. 1812, Chyżyny.
    3. Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny.
    4. Marcin Jaworski urodzony(a) 13 list. 1763, Chyżyny.

  7. 22.  Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór (syn N Rybak); zgon 14 sty. 1805, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Zofia Wronowska 9 luty 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Zofia Wronowska
    Dzieci:
    1. Paweł Rybak urodzony(a) 21 sty. 1757, Transbór; zgon 13 sty. 1798, Transbór.
    2. Katarzyna Rybak urodzony(a) 8 list. 1759, Transbór; zgon 10 mar. 1806, Transbór.
    3. 11. Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór; zgon 11 maj 1812, Chyżyny.
    4. Elżbieta Rybak urodzony(a) 9 lip. 1764, Transbór.
    5. Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór; zgon 6 sty. 1829, Transbór.
    6. Gabriel Rybak urodzony(a) 23 mar. 1770, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    7. Kunegunda Rybak urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    8. Wiktoria Rybak urodzony(a) 5 sty. 1774, Transbór.
    9. Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór; zgon 2 gru. 1826, Transbór.

  9. 24.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda urodzony(a) 1719; zgon 5 sty. 1806, Strachomin.
    10. 12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1714, Strachomin; zgon 20 wrz. 1809, Strachomin.

  10. 26.  Tomasz Kusio urodzony(a) 1705, Redzyńskie (syn N Kusio); zgon 22 maj 1775, Redzyńskie.

    Tomasz — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  11. 27.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Szymon Kusio urodzony(a) 1728, Redzyńskie; zgon 3 wrz. 1804, Redzyńskie.
    2. 13. Marianna Kusio
    3. Michał Kusio urodzony(a) 23 wrz. 1756, Redzyńskie; zgon 20 mar. 1776, Redzyńskie.
    4. Magdalena Kusio urodzony(a) 6 maj 1759, Redzyńskie; zgon 12 mar. 1777, Redzyńskie.
    5. Franciszek Kusio urodzony(a) 13 paź. 1761, Redzyńskie.
    6. Walenty Kusio urodzony(a) 7 luty 1764, Redzyńskie; zgon 27 luty 1808, Redzyńskie.
    7. Teresa Kusio urodzony(a) 14 paź. 1766, Redzyńskie.
    8. Felicja Kusio urodzony(a) 30 sier. 1769, Redzyńskie; zgon 21 wrz. 1769, Redzyńskie.
    9. Róża Kusio urodzony(a) 30 sier. 1769, Redzyńskie; zgon 2 list. 1769, Redzyńskie.