Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Świątek urodzony(a) 2 kwie. 1878, Strachomin (syn Franciszek Świątek oraz Maria Magdalena Płatek).

    Walenty poślubił(a) Aleksandra Miklaszewska 4 luty 1903, Latowicz. Aleksandra (córka Ludwik Franciszek Miklaszewski oraz Franciszka Wójtowicz) urodzony(a) 7 kwie. 1881, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Aleksandra Miklaszewska urodzony(a) 7 kwie. 1881, Latowicz (córka Ludwik Franciszek Miklaszewski oraz Franciszka Wójtowicz).
    Dzieci:
    1. Marianna Aleksandra Świątek urodzony(a) 5 kwie. 1904, Strachomin.
    2. Stanisława Świątek urodzony(a) 20 kwie. 1906, Strachomin.
    3. Ludwik Świątek urodzony(a) 22 sier. 1907, Strachomin.
    4. Feliks Świątek urodzony(a) 15 kwie. 1910, Strachomin; zgon 7 czer. 1972, Iwowe.
    5. Henryka Świątek urodzony(a) 3 sier. 1913, Strachomin.
    6. Żyjący
    7. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Świątek urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin (syn Sylwester Świątek oraz Eleonora Scholastyka Reda); zgon 25 sier. 1919, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Maria Magdalena Płatek 19 list. 1865, Latowicz. Maria (córka Józef Płatek oraz Krystyna Rechnio) urodzony(a) 16 lip. 1848, Oleksianka; zgon 12 kwie. 1914, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Maria Magdalena Płatek urodzony(a) 16 lip. 1848, Oleksianka (córka Józef Płatek oraz Krystyna Rechnio); zgon 12 kwie. 1914, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Jan Świątek urodzony(a) 22 sty. 1867, Strachomin.
    2. Walenty Świątek urodzony(a) 9 sier. 1868, Strachomin.
    3. Piotr Świątek urodzony(a) 20 luty 1871, Strachomin.
    4. Marianna Świątek urodzony(a) 5 kwie. 1874, Strachomin.
    5. 2. Walenty Świątek urodzony(a) 2 kwie. 1878, Strachomin.
    6. Aleksandra Świątek urodzony(a) 18 paź. 1880, Strachomin.
    7. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 paź. 1883, Strachomin.
    8. Helena Świątek urodzony(a) 8 gru. 1884, Strachomin.
    9. Weronika Świątek urodzony(a) 28 kwie. 1889, Strachomin.

  3. 6.  Ludwik Franciszek Miklaszewski urodzony(a) 28 paź. 1848, Latowicz (syn Dominik Miklaszewski oraz Weronika Wójtowicz).

    Ludwik poślubił(a) Franciszka Wójtowicz 11 list. 1867, Latowicz. Franciszka (córka Jan Ambroży Wójtowicz oraz Magdalena Ozimek) urodzony(a) 25 luty 1844, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Wójtowicz urodzony(a) 25 luty 1844, Latowicz (córka Jan Ambroży Wójtowicz oraz Magdalena Ozimek).
    Dzieci:
    1. Marianna Miklaszewska urodzony(a) 1870, Latowicz.
    2. Ludwik Miklaszewski urodzony(a) 7 sier. 1871, Latowicz.
    3. Weronika Miklaszewska urodzony(a) 26 paź. 1875, Latowicz.
    4. Natalia Miklaszewska urodzony(a) 4 wrz. 1879, Latowicz.
    5. 3. Aleksandra Miklaszewska urodzony(a) 7 kwie. 1881, Latowicz.
    6. Feliks Ludwik Miklaszewski urodzony(a) 29 maj 1888, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Julianna Niedek); zgon 22 mar. 1872, Strachomin.

    Sylwester poślubił(a) Eleonora Scholastyka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Eleonora (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta); zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 15 2 1833, Strachomin; zgon 22 czer. 1879, Laliny.
    2. Jakub Świątek urodzony(a) 25 lip. 1834, Strachomin; zgon 3 gru. 1891, Iwowe.
    3. Petronella Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1836, Strachomin; zgon 2 list. 1911, Laliny.
    4. Piotr Świątek urodzony(a) 25 paź. 1837, Strachomin; zgon 10 sty. 1842, Strachomin.
    5. Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin; zgon 22 luty 1918, Strachomin.
    6. 4. Franciszek Świątek urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin; zgon 25 sier. 1919, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 30 kwie. 1849, Strachomin; zgon 8 czer. 1849, Strachomin.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sier. 1850, Strachomin; zgon 8 sty. 1919, Latowicz.

  3. 10.  Józef Płatek urodzony(a) 16 mar. 1797, Oleksianka (syn Mikołaj Płatek oraz Franciszka Bieńko).

    Józef poślubił(a) Krystyna Rechnio 5 luty 1826, Latowicz. Krystyna (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna) urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka; zgon 9 czer. 1880, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna); zgon 9 czer. 1880, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Julianna Płatek urodzony(a) 18 luty 1828, Oleksianka.
    2. Weronika Płatek urodzony(a) 27 sier. 1830, Oleksianka; zgon 3 luty 1864, Oleksianka.
    3. Franciszka Płatek urodzony(a) 9 paź. 1832, Oleksianka.
    4. Magdalena Płatek urodzony(a) 13 kwie. 1838, Oleksianka; zgon 13 czer. 1840, Oleksianka.
    5. Ignacy Płatek urodzony(a) 29 lip. 1840, Oleksianka; zgon 8 lip. 1913, Latowicz.
    6. Feliks Płatek urodzony(a) 18 list. 1842, Oleksianka; zgon 28 gru. 1843, Oleksianka.
    7. Agnieszka Płatek urodzony(a) 17 sty. 1845, Oleksianka; zgon 30 sty. 1853, Oleksianka.
    8. 5. Maria Magdalena Płatek urodzony(a) 16 lip. 1848, Oleksianka; zgon 12 kwie. 1914, Strachomin.

  5. 12.  Dominik Miklaszewski urodzony(a) 1804, Wiejsieje (syn Bartłomiej Miklaszewski oraz Rozalia Wolińska).

    Dominik poślubił(a) Weronika Wójtowicz 24 sty. 1848, Latowicz. Weronika (córka Łukasz Woytowicz oraz Joanna Bojanek) urodzony(a) 7 kwie. 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Weronika Wójtowicz urodzony(a) 7 kwie. 1811, Latowicz (córka Łukasz Woytowicz oraz Joanna Bojanek).
    Dzieci:
    1. 6. Ludwik Franciszek Miklaszewski urodzony(a) 28 paź. 1848, Latowicz.
    2. Karol Miklaszewski urodzony(a) 1 list. 1852, Latowicz.

  7. 14.  Jan Ambroży Wójtowicz urodzony(a) 1 maj 1824, Latowicz (syn Faustyn Wójtowicz oraz Agnieszka Ozimek).

    Jan poślubił(a) Magdalena Ozimek Magdalena (córka Stanisław Ozimek oraz Agnieszka Ożarek) urodzony(a) 1 maj 1824, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Magdalena Ozimek urodzony(a) 1 maj 1824, Latowicz (córka Stanisław Ozimek oraz Agnieszka Ożarek).
    Dzieci:
    1. 7. Franciszka Wójtowicz urodzony(a) 25 luty 1844, Latowicz.
    2. Franciszek Wójtowicz urodzony(a) 25 luty 1844, Latowicz.
    3. Aniela Wójtowicz urodzony(a) 30 mar. 1847, Latowicz.
    4. Marianna Wójtowicz urodzony(a) 5 gru. 1847, Latowicz.
    5. Weronika Wójtowicz urodzony(a) 21 gru. 1851, Latowicz.
    6. Wincenty Wójtowicz urodzony(a) 2 lip. 1859, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek); zgon 9 mar. 1854, Strachomin.

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin; zgon 31 mar. 1874, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka); zgon 31 mar. 1874, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin; zgon 10 list. 1809, Strachomin.
    3. 8. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin; zgon 22 mar. 1872, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin; zgon 1 mar. 1886, Wężyczyn.
    5. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin; zgon 17 luty 1877, Iwowe.
    6. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin; zgon 21 maj 1880, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin; zgon 4 gru. 1888, Oleksianka.

  3. 18.  Szymon Reda urodzony(a) 31 paź. 1779, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Zofia Chrzanowska); zgon 15 wrz. 1851, Wężyczyn.

    Szymon poślubił(a) Marianna Plichta 03.061804, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1774. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Plichta urodzony(a) 1774.
    Dzieci:
    1. Jakub Reda urodzony(a) 24 lip. 1806, Wężyczyn; zgon 15 luty 1855, Wężyczyn.
    2. Józefa Reda urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn; zgon 1 sty. 1849, Wężyczyn.
    3. Anastazja Reda urodzony(a) 3 kwie. 1810, Wężyczyn; zgon 28 maj 1812, Wężyczyn.
    4. 9. Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    5. Teresa Pelagia Reda urodzony(a) 8 paź. 1815, Wężyczyn; zgon 19 sty. 1819, Wężyczyn.

  5. 20.  Mikołaj Płatek urodzony(a) 9 wrz. 1770, Oleksianka (syn Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna); zgon 1 wrz. 1840, Oleksianka.

    Mikołaj poślubił(a) Franciszka Bieńko 10 czer. 1792, Latowicz. Franciszka (córka Łukasz Bieńko oraz Teresa Kosut) urodzony(a) 12 mar. 1770, Iwowe; zgon 21 gru. 1820, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Franciszka Bieńko urodzony(a) 12 mar. 1770, Iwowe (córka Łukasz Bieńko oraz Teresa Kosut); zgon 21 gru. 1820, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Franciszek Płatek urodzony(a) 3 mar. 1793, Oleksianka.
    2. Mikołaj Płatek urodzony(a) 8 gru. 1794, Oleksianka; zgon 24 mar. 1796, Oleksianka.
    3. 10. Józef Płatek urodzony(a) 16 mar. 1797, Oleksianka.
    4. Justyna Płatek urodzony(a) 22 wrz. 1799, Oleksianka; zgon 30 czer. 1800, Oleksianka.
    5. Marianna Płatek urodzony(a) 21 mar. 1804, Oleksianka; zgon 30 lip. 1811, Oleksianka.
    6. Piotr Płatek urodzony(a) 6 lip. 1811, Oleksianka.

  7. 22.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda); zgon 10 gru. 1851, Oleksianka.

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka; zgon 16 maj 1804, Oleksianka.
    2. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka; zgon 8 gru. 1876, Oleksianka.
    3. 11. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka; zgon 9 czer. 1880, Oleksianka.
    4. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka; zgon 25 gru. 1814, Oleksianka.
    6. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 14 sier. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka; zgon 3 lip. 1827, Oleksianka.

  9. 24.  Bartłomiej Miklaszewski (syn N Miklaszewski).

    Bartłomiej — Rozalia Wolińska. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Rozalia Wolińska
    Dzieci:
    1. 12. Dominik Miklaszewski urodzony(a) 1804, Wiejsieje.

  11. 26.  Łukasz Woytowicz urodzony(a) 13 paź. 1777, Latowicz (syn Franciszek Woytowicz oraz Żyjący).

    Łukasz poślubił(a) Joanna Bojanek 16 luty 1805, Latowicz. Joanna (córka Paweł Bojanek oraz Apolonia Soćko) urodzony(a) 24 czer. 1786, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Joanna Bojanek urodzony(a) 24 czer. 1786, Latowicz (córka Paweł Bojanek oraz Apolonia Soćko).
    Dzieci:
    1. 13. Weronika Wójtowicz urodzony(a) 7 kwie. 1811, Latowicz.

  13. 28.  Faustyn Wójtowicz urodzony(a) 16 luty 1788, Latowicz (syn Franciszek Woytowicz oraz Żyjący).

    Faustyn poślubił(a) Agnieszka Ozimek 11 luty 1811, Latowicz. Agnieszka (córka Sebastian Ozimek oraz Agnieszka Rogala) urodzony(a) 29 sty. 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Agnieszka Ozimek urodzony(a) 29 sty. 1795, Latowicz (córka Sebastian Ozimek oraz Agnieszka Rogala).
    Dzieci:
    1. Jan Benedykt Wójtowicz urodzony(a) 25 mar. 1817, Latowicz.
    2. 14. Jan Ambroży Wójtowicz urodzony(a) 1 maj 1824, Latowicz.
    3. Marianna Wójtowicz urodzony(a) 26 sty. 1825, Latowicz.
    4. Wincenty Wójtowicz urodzony(a) 19 sty. 1827, Latowicz.
    5. Teofil Roch Wojtowicz urodzony(a) 11 gru. 1829, Latowicz.
    6. Franciszka Wójtowicz urodzony(a) 10 paź. 1832, Latowicz.
    7. Aleksander Zbisław Wójtowicz urodzony(a) 24 mar. 1835, Latowicz.
    8. Balbina Łucja Wojtowicz urodzony(a) 15 gru. 1818, Latowicz.

  15. 30.  Stanisław Ozimek urodzony(a) 8 maj 1802, Latowicz (syn Piotr Ozimek oraz Elżbieta Dziubak).

    Stanisław poślubił(a) Agnieszka Ożarek 18 luty 1821, Latowicz. Agnieszka (córka Mateusz Ożarek oraz Katarzyna Rogala) urodzony(a) 12 sty. 1806, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Agnieszka Ożarek urodzony(a) 12 sty. 1806, Latowicz (córka Mateusz Ożarek oraz Katarzyna Rogala).
    Dzieci:
    1. Tomasz Ozimek urodzony(a) 21 gru. 1822, Latowicz.
    2. 15. Magdalena Ozimek urodzony(a) 1 maj 1824, Latowicz.
    3. Elżbieta Katarzyna Ozimek urodzony(a) 16 list. 1826, Latowicz.
    4. Piotr Ozimek urodzony(a) 30 lip. 1829, Latowicz.
    5. Marianna Ozimek urodzony(a) 17 lip. 1831, Latowicz.
    6. Piotr Ozimek urodzony(a) 30 maj 1835, Latowicz.
    7. Franciszka Ozimek urodzony(a) 10 kwie. 1839, Latowicz.