Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Bogusz

Franciszek Bogusz

Mężczyzna 1867 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Bogusz urodzony(a) 16 sier. 1867, Iwowe (syn Jakub Bogusz oraz Elżbieta Sabak).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jakub Bogusz urodzony(a) 24 lip. 1836, Iwowe (syn Antoni Bonifacy Bogus oraz Magdalena Martyna Świątek); zgon 26 sty. 1896, Iwowe.

    Jakub poślubił(a) Elżbieta Sabak 18 sty. 1858, Latowicz. Elżbieta (córka Paweł Sabak oraz Bertylda Dzięcioł) urodzony(a) 8 czer. 1832, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Elżbieta Sabak urodzony(a) 8 czer. 1832, Iwowe (córka Paweł Sabak oraz Bertylda Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. Stanisław Bogusz urodzony(a) 28 kwie. 1859, Iwowe; zgon 1 mar. 1860, Iwowe.
    2. Andrzej Bogusz urodzony(a) 29 list. 1860, Iwowe; zgon 20 kwie. 1895, Wielgolas.
    3. Jan Bogusz urodzony(a) 31 sty. 1863, Iwowe.
    4. Kazimierz Bogusz urodzony(a) 28 luty 1865, Iwowe; zgon 2 sty. 1889, Iwowe.
    5. 1. Franciszek Bogusz urodzony(a) 16 sier. 1867, Iwowe.
    6. Walenty Bogusz urodzony(a) 1 luty 1870, Iwowe; zgon 27 gru. 1923, Wężyczyn.
    7. Marianna Bogusz urodzony(a) 5 czer. 1873, Iwowe; zgon 3 mar. 1946, Budziska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Antoni Bonifacy Bogus urodzony(a) 6 czer. 1813, Iwowe (syn Franciszek Bogus oraz Tekla Kowalska); zgon 9 mar. 1873, Iwowe.

    Antoni poślubił(a) Magdalena Martyna Świątek 10 luty 1833, Latowicz. Magdalena (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin; zgon 17 luty 1877, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek); zgon 17 luty 1877, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Marianna Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1835, Iwowe; zgon 13 sier. 1835, Iwowe.
    2. Sylwester Bogusz urodzony(a) 2 sty. 1839, Iwowe; zgon 1 wrz. 1839, Iwowe.
    3. Kajetan Bogusz urodzony(a) 6 sier. 1840, Iwowe; zgon 19 mar. 1844, Iwowe.
    4. Teodor Bogusz urodzony(a) 10 list. 1842, Iwowe; zgon 22 luty 1847, Iwowe.
    5. Józef Bogusz urodzony(a) 18 luty 1845, Iwowe; zgon 3 maj 1850, Iwowe.
    6. Wacław Bogusz urodzony(a) 27 wrz. 1847, Iwowe; zgon 18 luty 1867, Iwowe.
    7. Tomasz Bogusz urodzony(a) 22 gru. 1849, Iwowe; zgon 30 kwie. 1855, Iwowe.
    8. Michał Bogusz urodzony(a) 25 wrz. 1858, Iwowe; zgon 1 mar. 1861, Iwowe.
    9. 2. Jakub Bogusz urodzony(a) 24 lip. 1836, Iwowe; zgon 26 sty. 1896, Iwowe.
    10. Marianna Bogusz urodzony(a) 1 luty 1853, Iwowe; zgon 8 sier. 1925, Iwowe.

  3. 6.  Paweł Sabak urodzony(a) 17 sty. 1798, Laliny (syn Józef Sabak oraz Bogumiła Świątek); zgon 28 maj 1850, Iwowe.

    Paweł poślubił(a) Bertylda Dzięcioł 11 sty. 1824, Latowicz. Bertylda (córka Franciszek Dzięcioł oraz Konstancja Bogusz) urodzony(a) 16 mar. 1791, Iwowe; zgon 6 luty 1866, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Bertylda Dzięcioł urodzony(a) 16 mar. 1791, Iwowe (córka Franciszek Dzięcioł oraz Konstancja Bogusz); zgon 6 luty 1866, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Dominik Sabak urodzony(a) 5 sier. 1824, Iwowe; zgon 23 list. 1907, Iwowe.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 16 sier. 1827, Iwowe; zgon 18 czer. 1856, Laliny.
    3. 3. Elżbieta Sabak urodzony(a) 8 czer. 1832, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Franciszek Bogus urodzony(a) 24 maj 1773, Iwowe (syn Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak); zgon 22 sier. 1842, Iwowe.

    Franciszek poślubił(a) Tekla Kowalska 93.02.1793, Latowicz. Tekla (córka Maycher Kowalski oraz Agnieszka Rogala) urodzony(a) 21 wrz. 1774, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Tekla Kowalska urodzony(a) 21 wrz. 1774, Iwowe (córka Maycher Kowalski oraz Agnieszka Rogala).
    Dzieci:
    1. Urszula Bogus urodzony(a) 25 paź. 1794, Iwowe; zgon 29 paź. 1794, Iwowe.
    2. Róża Bogusz urodzony(a) 4 wrz. 1796, Iwowe; zgon 3 lip. 1806, Iwowe.
    3. Gabriel Bogusz urodzony(a) 24 paź. 1799, Iwowe; zgon 25 gru. 1805, Iwowe.
    4. Marianna Bogus urodzony(a) 15 sier. 1809, Iwowe; zgon 11 lip. 1829, Iwowe.
    5. Jędrzej Bogus urodzony(a) 1 gru. 1805, Iwowe; zgon 26 paź. 1828, Iwowe.
    6. 4. Antoni Bonifacy Bogus urodzony(a) 6 czer. 1813, Iwowe; zgon 9 mar. 1873, Iwowe.

  3. 10.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek); zgon 9 mar. 1854, Strachomin.

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin; zgon 31 mar. 1874, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka); zgon 31 mar. 1874, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin; zgon 10 list. 1809, Strachomin.
    3. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin; zgon 22 mar. 1872, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin; zgon 1 mar. 1886, Wężyczyn.
    5. 5. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin; zgon 17 luty 1877, Iwowe.
    6. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin; zgon 21 maj 1880, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin; zgon 4 gru. 1888, Oleksianka.

  5. 12.  Józef Sabak urodzony(a) 12 kwie. 1761, Laliny (syn Melchior Sabak oraz Marianna); zgon 6 list. 1818, Laliny.

    Józef — Bogumiła Świątek. Bogumiła urodzony(a) 1765; zgon 18 luty 1815, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Bogumiła Świątek urodzony(a) 1765; zgon 18 luty 1815, Laliny.
    Dzieci:
    1. Stefan Sabak urodzony(a) 3 sier. 1783, Laliny; zgon 16 sier. 1783, Laliny.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 1 sier. 1784, Laliny.
    3. Ludysław Sabak urodzony(a) 8 paź. 1786, Laliny.
    4. Tekla Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1788, Laliny.
    5. Karolina Sabak urodzony(a) 8 list. 1790, Laliny.
    6. Tomasz Sabak urodzony(a) 23 gru. 1792, Laliny; zgon 20 luty 1795, Laliny.
    7. Joanna Sabak urodzony(a) 8 luty 1796, Laliny; zgon 29 sty. 1799, Laliny.
    8. 6. Paweł Sabak urodzony(a) 17 sty. 1798, Laliny; zgon 28 maj 1850, Iwowe.
    9. Grzegorz Sabak urodzony(a) 11 mar. 1800, Laliny; zgon 13 paź. 1802, Laliny.
    10. Ignacy Sabak urodzony(a) 14 sier. 1806, Laliny.
    11. Krystyna Sabak urodzony(a) 24 lip. 1803, Laliny; zgon 13 kwie. 1823, Iwowe.

  7. 14.  Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 14 paź. 1759, Oleksianka (syn Jakub Dzięcioł oraz Marianna); zgon 22 gru. 1819, Iwowe.

    Franciszek poślubił(a) Konstancja Bogusz 4 luty 1786, Latowicz. Konstancja (córka Łukasz Bogus oraz Katarzyna) urodzony(a) 1 mar. 1766, Iwowe; zgon 23 mar. 1832, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Konstancja Bogusz urodzony(a) 1 mar. 1766, Iwowe (córka Łukasz Bogus oraz Katarzyna); zgon 23 mar. 1832, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Dawid Dzięcioł urodzony(a) 14 gru. 1788, Iwowe; zgon 28 luty 1832, Iwowe.
    2. 7. Bertylda Dzięcioł urodzony(a) 16 mar. 1791, Iwowe; zgon 6 luty 1866, Iwowe.
    3. Hipolit Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1793, Iwowe; zgon 20 mar. 1794, Iwowe.
    4. Tekla Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1793, Iwowe; zgon 20 mar. 1852, Laliny.
    5. Walenty Dzięcioł urodzony(a) 10 luty 1796, Iwowe; zgon 28 maj 1796, Iwowe.
    6. Bonifacy Dzięcioł urodzony(a) 21 maj 1797, Iwowe; zgon 1 kwie. 1799, Iwowe.
    7. Józef Dzięcioł urodzony(a) 23 mar. 1800, Iwowe; zgon 6 sier. 1800, Iwowe.
    8. Mateusz Władysław Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1810, Iwowe; zgon 2 paź. 1813, Iwowe.
    9. Hilary Dzięcioł urodzony(a) 26 sty. 1806, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Grzegorz Bogus urodzony(a) 1743, Kochany (syn N Bogusz); zgon 3 lip. 1813, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Pieniak 31 sty. 1768, Latowicz. Marianna (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga) urodzony(a) 1733, Iwowe; zgon 28 sty. 1783, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Pieniak urodzony(a) 1733, Iwowe (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga); zgon 28 sty. 1783, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 1779, Iwowe; zgon 27 list. 1839, Redzyńskie.
    2. Walenty Bogus urodzony(a) 15 luty 1770, Iwowe.
    3. 8. Franciszek Bogus urodzony(a) 24 maj 1773, Iwowe; zgon 22 sier. 1842, Iwowe.
    4. Józefat Bogus urodzony(a) 6 kwie. 1776, Iwowe.
    5. Brygida Bogusz urodzony(a) 7 paź. 1780, Iwowe; zgon 11 sty. 1837, Iwowe.

  3. 20.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna); zgon 8 paź. 1830, Strachomin.

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. 10. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin; zgon 9 mar. 1854, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin; zgon 3 maj 1858, Wielgolas.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  5. 22.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin; zgon 31 maj 1846, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1844, Kamionka.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. 11. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin; zgon 31 mar. 1874, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin; zgon 26 gru. 1854, Kamionka.

  7. 24.  Melchior Sabak urodzony(a) 1717, Laliny (syn Kazimierz Sabak); zgon 3 sier. 1789, Laliny.

    Melchior — Marianna. Marianna urodzony(a) 1721; zgon 2 luty 1781, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Marianna urodzony(a) 1721; zgon 2 luty 1781, Laliny.
    Dzieci:
    1. Krystyna Sabak urodzony(a) , Laliny.
    2. Piotr Sabak urodzony(a) 1739, Laliny.
    3. Jan Sabak urodzony(a) 1742, Laliny; zgon 14 mar. 1802, Laliny.
    4. Franciszek Sabak urodzony(a) 1743, Laliny; zgon 18 czer. 1793, Redzyńskie.
    5. Maciej Sabak urodzony(a) 1744, Laliny; zgon 15 luty 1814, Laliny.
    6. Tekla Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1758, Laliny.
    7. 12. Józef Sabak urodzony(a) 12 kwie. 1761, Laliny; zgon 6 list. 1818, Laliny.

  9. 28.  Jakub Dzięcioł urodzony(a) 1704 (syn N Dzięcioł); zgon 31 sier. 1774, Oleksianka.

    Jakub — Marianna. Marianna urodzony(a) 1703; zgon 31 lip. 1773, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Marianna urodzony(a) 1703; zgon 31 lip. 1773, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Jan Dzięcioł urodzony(a) 17 lip. 1757, Oleksianka.
    2. 14. Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 14 paź. 1759, Oleksianka; zgon 22 gru. 1819, Iwowe.

  11. 30.  Łukasz Bogus urodzony(a) 1730 (syn N Bogusz); zgon 8 sier. 1800, Iwowe.

    Łukasz — Katarzyna. Katarzyna urodzony(a) 1741; zgon 16 sier. 1771, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Katarzyna urodzony(a) 1741; zgon 16 sier. 1771, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Laurenty Bogusz urodzony(a) 10 sier. 1764, Iwowe.
    2. 15. Konstancja Bogusz urodzony(a) 1 mar. 1766, Iwowe; zgon 23 mar. 1832, Iwowe.
    3. Kajetan Bogusz urodzony(a) 10 sier. 1768, Iwowe; zgon 13 sier. 1768, Iwowe.
    4. Krystyna Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1769, Iwowe; zgon 25 wrz. 1770, Iwowe.
    5. Dominik Bogusz urodzony(a) 7 sier. 1771, Iwowe; zgon 31 sier. 1771, Iwowe.