Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Świątek

Jan Świątek

Mężczyzna 1833 - 1836  (3 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Świątek urodzony(a) 21 czer. 1833, Strachomin (syn Franciszek Świątek oraz Weronika Nidek); zgon 13 gru. 1836, Strachomin.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin (syn Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda); zgon 15 mar. 1856, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Weronika Nidek 18 luty 1827, Latowicz. Weronika (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin; zgon 14 wrz. 1880, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)); zgon 14 wrz. 1880, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Zuzanna Świątek urodzony(a) 14 wrz. 1829, Strachomin; zgon 21 paź. 1831, Strachomin.
    2. 1. Jan Świątek urodzony(a) 21 czer. 1833, Strachomin; zgon 13 gru. 1836, Strachomin.
    3. Ignacy Świątek urodzony(a) 1 luty 1837, Strachomin; zgon 6 list. 1927, Strachomin.
    4. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin; zgon 6 lip. 1904, Strachomin.
    5. Marianna Świątek urodzony(a) 27 luty 1842, Strachomin; zgon 5 gru. 1842, Strachomin.
    6. Salomea Świątek urodzony(a) 30 paź. 1843, Strachomin; zgon 7 list. 1843, Strachomin.
    7. Julianna Świątek urodzony(a) 29 paź. 1844, Strachomin; zgon 21 list. 1884, Laliny.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin; zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 31 maj 1850, Strachomin; zgon 20 kwie. 1911, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek); zgon 6 kwie. 1846, Strachomin.

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin; zgon 22 paź. 1831, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio); zgon 22 paź. 1831, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin; zgon 14 luty 1856, Chyżyny.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin; zgon 1 kwie. 1868, Chyżyny.
    6. 2. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin; zgon 15 mar. 1856, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin; zgon 1 list. 1865, Kamionka.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin; zgon 27 paź. 1819, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin; zgon 15 paź. 1887, Kamionka.

  3. 6.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka); zgon 31 maj 1846, Strachomin.

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. 3. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin; zgon 14 wrz. 1880, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin; zgon 20 luty 1816, Chyżyny.
    2. Katarzyna Świątek urodzony(a) 1765, Strachomin; zgon 28 mar. 1825, Oleksianka.
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin; zgon 27 kwie. 1832, Chyżyny.
    4. 4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin; zgon 6 kwie. 1846, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin; zgon 27 mar. 1825, Latowicz.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin; zgon 2 kwie. 1843, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin; zgon 2 mar. 1810, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin; zgon 26 luty 1834, Chyżyny.

  3. 10.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin; zgon 30 gru. 1838, Kamionka.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. 5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin; zgon 22 paź. 1831, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin; zgon 17 paź. 1842, Redzyńskie.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin; zgon 21 wrz. 1846, Chyżyny.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  5. 12.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. 6. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin; zgon 31 maj 1846, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1844, Kamionka.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin; zgon 31 mar. 1874, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin; zgon 26 gru. 1854, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Świątek
    Dzieci:
    1. 8. Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin; zgon 24 gru. 1792, Strachomin.
    2. Józef Świątek urodzony(a) 1703; zgon 11 mar. 1783, Dąbrówka.
    3. Maciej Świątek urodzony(a) 1733; zgon 26 mar. 1793, Strachomin.
    4. Maciej Świątek urodzony(a) 1734; zgon 28 gru. 1789, Latowicz.
    5. Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin; zgon 27 paź. 1781, Strachomin.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 1740; zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.
    7. Józef Świątek urodzony(a) 1740, Latowicz; zgon 5 maj 1791, Latowicz.
    8. Franciszek Świątek urodzony(a) 1750; zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.
    9. Augustyn Świątek urodzony(a) 1750; zgon 26 kwie. 1810, Wężyczyn.
    10. Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka.

  2. 20.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. 10. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda urodzony(a) 1719; zgon 5 sty. 1806, Strachomin.
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1714, Strachomin; zgon 20 wrz. 1809, Strachomin.

  3. 24.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. 12. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący